Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi Private 1 kateshe per qera tek 21 Dhjetori (ID BV2239) Tirane

 • €400
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shtepi Private 1 kateshe per qera tek 21 Dhjetori (ID BV2239) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BV2239
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek 21 DHJETORI , ne rrugen Shefqet Mustafai, jepet me qera shtepi private 1-Kateshe 1+1, 1 tualet, verande, me oborr, me siperfaqe 65 m2, e mobiluar ne menyre modeste.G.Q

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje.  Kerkohet muaji i pare i qerase, i fundit dhe nje garanci.

Jepet me qera 400 Euro/muaj.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 12, 2023 at 8:30 am
 • Property ID: BV2239
 • Price: €400
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 1
 • Agjent 1

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 1
 • Agjent 1