Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private 1+1 me qera ne hyrje te Kombinatit (ID BV29) Tirane

 • €200
Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shtepi private 1+1 me qera ne hyrje te Kombinatit (ID BV29) Tirane

Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: BV29
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Description

Ne rrugen “Aleksander Moisiu” jepet me qera shtepi private 1+1 ,kati i 1,me siperfaqe 60m2 , i rikonstruktuar plotesisht , e mobiluar me te gjitha pajisjet e reja. Shtepia ka sallon ndenjeje,dhome gjumi, banjo, verande dhe oborr.

Jepet me qera 200 euro\ 25 000  leke.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Selitë, Yzberisht, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 5, 2021 at 1:33 pm
 • Property ID: BV29
 • Price: €200
 • Property Size: 60
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra