Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private 3+1+2 ballkone me qera tek Kodra e Priftit ID(BV327)

 • €320
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shtepi private 3+1+2 ballkone me qera tek Kodra e Priftit ID(BV327)

Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €320

Overview

Property ID: BV327
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130
 • m2

Description

Tek Kodra e Priftit jepet me qera shtepi 3+1+2 ballkone me siperfaqe 130 m2

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje vile dhe eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, 3 dhoma gjumi, tualeti, 2 ballkone dhe koridori lidhes, shtepia eshte totalisht e mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, prane te gjitha fasiliteteve te nevojshme, shtepia disponon edhe 1 vend parkimi.

Cmimi 320Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Farke, Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:05 pm
 • Property ID: BV327
 • Price: €320
 • Property Size: 130 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda