Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private me qera 1+1 ne Misto Mame (ID BV23) Tirane

 • €250
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shtepi private me qera 1+1 ne Misto Mame (ID BV23) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV23
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane Misto Mame ,ne rrugen Bego Hoxha jepet shtepi private 1+1 me qera, kati 1, me siperfaqe 70 m2.Shtepia eshte teresisht e mobiluar ne menyre bashkohore, me 1 dhome gjumi, 1 banjo me te gjitha pajisjet hidrosanitare, kondicioner dhe ballkon. Zone urbane me te gjithe sektoret e sherbimeve.

Jepet me qera  250 euro / 30 000 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astiri Unaza e Re, Kombinat, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 26, 2021 at 7:40 am
 • Property ID: BV23
 • Price: €250
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra