Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private me qera 1+1 te Fakulteti Ekonomik (ID BV25) Tirane

 • €170
Featured Për Qera
Sofra e Ariut, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera

Shtepi private me qera 1+1 te Fakulteti Ekonomik (ID BV25) Tirane

Sofra e Ariut, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €170

Overview

Property ID: BV25
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Prane Fakultetit Ekonomik, tek Sofra e Ariut jep shtepi private me qera, 1+1, kati 1, siperfaqja e brendshme 40 m2, 1 dhome gjumi, 1 sallon ndenje dhe nje banjo. Shtepia eshte teresisht e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.

 

Jepet me qera: 170 euro / 20.000 leke.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Garda, Liceu Artistik, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: BV25
 • Price: €170
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi