Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private me qera 2+1 ne Laprake (ID BV21) Tirane

 • €350
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Qera Të Përzgjedhura

Shtepi private me qera 2+1 ne Laprake (ID BV21) Tirane

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €350

Overview

Property ID: BV21
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 80
 • m2

Description

Ne Laprake, afer sheshit Shqiponja jepet me qera shtepi private kati 1 , 2+1. Siperfaqe 90 m2, 2 banjo me te gjitha pajisjet hidrosanitare , teresisht i mobiluar dhe oborr per parkim automjeti. Preferohen  studente, cifte pa femije., ose te huaj maksimumi deri 3 persona.

Jepet me qera     350 euro ose 40 000 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kamez, Laprake, Yrshek, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 24, 2021 at 10:45 am
 • Property ID: BV21
 • Price: €350
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra