Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private me qera 2+1 tek Qytet Studenti (ID BV235) Tirane

 • €400
Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera

Shtepi private me qera 2+1 tek Qytet Studenti (ID BV235) Tirane

Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BV235
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Tek Qytet Studenti, rruga Gramoz Pashko jepet shtepi private me qera 2+1, kati 0. Siperfaqe 130 m2, 2 dhoma, 2 banjo, oborr per vendparkim. Shtepia ka mobilim te ri, eletroshtepiake te reja, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, parket.

Jepet me qera             400 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Liqeni Tiranes, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 25, 2021 at 11:11 am
 • Property ID: BV235
 • Price: €400
 • Property Size: 130 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra