Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private me qera Tek Delijorgji (ID BV24) Tirane

 • €250
Globe, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Shtepi private me qera Tek Delijorgji (ID BV24) Tirane

Globe, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV24
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Delijorgji, prane Globe jepet shtepi private 2+1 me qera, kati 2. Siperfaqe e brendshme 80 m2, 2 dhoma gjumi, 1 banjo.Shtepia eshte e mobiluar ne menyre bashkohore dhe e kompletuar, ballkon, kondicioner.

Jepet me qera   250 euro\30 000 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Laprake, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: BV24
 • Price: €250
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra