Mirë se vini në Bela Real Estate

Tek Tregu Elektrik Jepet Me Qera Ambjent 2-Kate Per Zyra (ID BZ229) Tirane

 • €400
Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured TĂ« PĂ«rzgjedhura

Tek Tregu Elektrik Jepet Me Qera Ambjent 2-Kate Per Zyra (ID BZ229) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BZ229
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Tek Tregu Elektrik jepet me qera amabjent 2-Kate per zyra me siperfaqe 100 m2, kati 2 dhe 3, ndertese e re, mundesi parkimi ne lagje, mundesi reklamimi, pjeserisht i mobiluar, 2 tualete, ambjenti me pare ka qene i perdorur per zyra. Ndodhet ne nje zone me shume levizshmeri dhe me mundesi parkimi.

Cmimi 400 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 18, 2021 at 9:34 am
 • Property ID: BZ229
 • Price: €400
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
€
€
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra