Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile 2 kateshe me qera ne Sauk (ID BV27) Tirane

 • €1,500
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Vile 2 kateshe me qera ne Sauk (ID BV27) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BV27
 • Vila
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 117
 • m2

Description

Prane rruges se Elbasanit, Sauk, jepet me qera vile ndertim i ri , me siperfaqe te brendshme 117 m2, 2 kateshe , 5+2 , e mobiluar pjeserisht . Kati i pare 2+1 , ka 2 dhoma gjumi ,1 banjo te madhe me dritare , koridor te madh dhe verande. Kati i dyte organizohet ne dhome sallon ndenjeje , 2 dhoma gjumi , 1 banjo e madhe , ballkon. Kondicioner , eshte e shtruar me parket. Ka oborr te madh , dhe hapsire te bollshme parkimi.Mund te jepet dhe per shoqata te huaja , zyra etj

Jepet me qera 1500 euro.

 

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on March 4, 2021 at 1:07 pm
 • Property ID: BV27
 • Price: €1,500
 • Property Size: 117 m2
 • Bedrooms: 5
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra