Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile 4 Kate Me Qera Tek Vilat Gjermane (ID BV239) Tirane

 • €2,800
Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Vile 4 Kate Me Qera Tek Vilat Gjermane (ID BV239) Tirane

Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,800

Overview

Property ID: BV239
 • Hotele, Vila, Zyra
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 10
 • Garages
 • 775
 • m2

Description

Tek Vilat Gjermane jepet me qera vile 3 kate dhe nje kat papafingo me siperfaqe 130 m2 per kat, papafingo 65 m2 dhe oborri 350 m2, e pa mobiluar, ndertese relativisht e re, mund te perdoret per shtepi banimi, zyra, restorante, ambasada dhe cdo lloj biznesi tjeter.Vila ndodhet prane cdo fasiliteti ne nevojshem ka 2 fakultete dhe nje gjimnaz afer, terminalin e autobuzave te jugut,qendra shendetsore dhe cdo gje tjeter te nevojshme.

Cmimi 2800 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Garda, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:44 pm
 • Property ID: BV239
 • Price: €2,800
 • Property Size: 775 m2
 • Bedrooms: 8
 • Rooms: 12
 • Bathrooms: 6
 • Garages: 10
 • Property Type: Hotele, Vila, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda