Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera kati i 4 Vile Me Qera Ne Laprake (ID BV2145) Tirane

 • €350
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera kati i 4 Vile Me Qera Ne Laprake (ID BV2145) Tirane

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BV2145
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne Laprake, tek rruga Migjeni, mbrapa terminalit te autobuzave jepet me qera kati i 4 i nje vile 5-Kateshe, 2+1,me siperfaqe 120 m2,shtruar me Parket,e mobiluar,me oborr,me 2 ballkone dhe 2 tualete,mundesi parkimi, vendoset kondicioner.Vila eshte e re dhe organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi matrimoniale,dhoma dytesore e gjumit,2 tualete dhe 2 ballkone . Vila ka hapsire te bollshme dhe eshte totalisht e mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Jepet dhe per studenta!

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobilare!

Jepet me qera 350 euro (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Casa Italia, Dogana, Laprake, Paskuqan
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 8, 2022 at 3:55 pm
 • Property ID: BV2145
 • Price: €350
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj