Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile me qera ne Laprake (ID BV218) Tirane

 • €250
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Vile me qera ne Laprake (ID BV218) Tirane

Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV218
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Ne Laprake , prane Gjykates Administrative jepet me qera kati i dyte i nje vile. Me siperfaqe 90 m2. Vila eshte e re , dhe apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , tualet dhe ballkon. Apartamenti ka hapsire te bollshme dhe eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Jepet me qera 250 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dogana, Don Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 30, 2021 at 8:22 am
 • Property ID: BV218
 • Price: €250
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra