Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile me qera ne zonen e Ali Demit (ID BV234) Tirane

 • €300
Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Vile me qera ne zonen e Ali Demit (ID BV234) Tirane

Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BV234
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne zonen e Ali Demit , ne rrugen Idriz Dollaku jepet me qera kati i trete i nje vile luksoze me siperfaqe 130 m2 , kati 3 , ne vile. Ambjenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi , ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore , ka oborr te madh , dhe parking te garantuar.

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2021 at 12:47 pm
 • Property ID: BV234
 • Price: €300
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi