Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile me qera te Shkolla Baletit (ID BV236)

 • €800
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Vile me qera te Shkolla Baletit (ID BV236)

Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BV236
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Jepet me qera vila prane zones se Shkolles Baletit.Ambienti eshte i organizuar ne 3 dhoma, 1 songiorni, 1 kuzhine dhe 2 tualete. Siperfaqja totale 160m2. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Vila disponon oborr te madh dhe parking te garantuar. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete.

Jepet me qera 800 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Zogu i Pare, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Barrikadave, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:24 pm
 • Property ID: BV236
 • Price: €800
 • Property Size: 160 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra