Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyra me qera prane Concordit (ID BZ213) Tirane

 • €1,300
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Zyra me qera prane Concordit (ID BZ213) Tirane

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,300

Overview

Property ID: BZ213
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Description

Ne rrugen 5 Maji,prane Concord Center, jepet ambient per zyra me qera, ne pallat te ri, kati 1. Siperfaqe 150 m2, 2 banj0, ballkon. Ambienti ka punime bashkohore, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, ashensor, kondicioner, i pershtatshem per zyra.

Jepet me qera       1300 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Kinostudio, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Siri Kodra, Tregu Industrial
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 14, 2021 at 1:59 pm
 • Property ID: BZ213
 • Price: €1,300
 • Property Size: 150 m2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra