Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre me qera ne Bllok (ID BZ212) Tirane

 • €250
Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Zyre me qera ne Bllok (ID BZ212) Tirane

Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BZ212
 • Garsoniere, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 28
 • m2

Description

Ne Bllok, prane Librit universitar jepet me qera ambient per zyre, ne pallat te ri, kati 4. Siperfaqe 28 m2, 1 banjo, ballkon. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire, parket, kondicioner, instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Jepet me qera       250 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 30, 2021 at 9:19 am
 • Property ID: BZ212
 • Price: €250
 • Property Size: 28 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra