Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre me qera ne qender te Tiranes (ID BZ217) Tirane

 • €400
Kullat Binjake, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Zyre me qera ne qender te Tiranes (ID BZ217) Tirane

Kullat Binjake, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B2217
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Ne qender jepet me qera zyre me siperfaqe 30m2 , kati i dyte ne pallat te ri.  Ambjenti eshte i investuar dhe i pershtatshem per zyra apo per dyqane.

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Blloku, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Kompleksi Panorama, Kompleksi Square 21, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Restorant Durresi, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Shallvaret, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, UET, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 8, 2021 at 12:03 pm
 • Property ID: B2217
 • Price: €400
 • Property Size: 30 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi