Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Zyre ne Rrugen Bardhyl (ID BZ218) Tirane

 • €400
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Zyre ne Rrugen Bardhyl (ID BZ218) Tirane

Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BZ218
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Ne rrugen Bardhyl, prane Raiffaisen Bank, jepet me qera zyre me siperfaqe 55 m2 , kati 1 , ne pallat egzistues.  Zyra eshte e kompletuar , por mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti biznesi si , zyre avokatie, agjensi udhetimi, agjensi imobiliare etj, pasi ndodhet ne nje zone mjaft te mire , ne rruge kryesore dhe ka dhe oborr te madh.

Jepet me qera 400 euro.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Qender
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 26, 2022 at 10:33 am
 • Property ID: BZ218
 • Price: €400
 • Property Size: 55 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT