Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre Me Qera prane Bulevardit Bajram Curri (ID BZ252), Tirane

 • €1,200
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Zyre Me Qera prane Bulevardit Bajram Curri (ID BZ252), Tirane

 • €1,200

Overview

Property ID: BZ252
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 118
 • m2

Description

Prane Bulevardit Bajram Curri, Tek Pallatet Agimi, prane Kafe Roma, jepet me qera zyre me siperfaqe 118 m2 , kati i 1, me 5 shkalle, ndertim relativisht i ri, bosh, i rikonstruktuar me pllaka te reja, hidrosanitaret e reja, ne gjendje shume te mire. Ambienti eshte i organizuar nga nje dhome mbledhje, nje hapesire tjeter open space , tualeti  dhe koridori. E pershtatshme per call center, laboratore,

Jepet me qera 1200 euro /muaj

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 22, 2022 at 8:55 am
 • Property ID: BZ252
 • Price: €1,200
 • Property Size: 118 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT