Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre me qera, prane rruges se Kavajes, (ID BZ2179), Tirane

 • €320
Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1014, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Zyre me qera, prane rruges se Kavajes, (ID BZ2179), Tirane

Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1014, Shqipëria
 • €320

Overview

Property ID: BZ2179
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 27
 • m2

Description

Prane Rruges se Kavajes, ne rrugen Frederik Shiroka, prane Kava Bistra Bar, jepet me qera zyre, me siperfaqe 27 m2, 1 tualet, kati 0, pallat ekzistues, jepet bosh. G.T

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 320 euro/muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Don Bosko, Globe, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga e KavajĂ«s, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 25, 2023 at 11:52 am
 • Property ID: BZ2179
 • Price: €320
 • Property Size: 27 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 1
 • Agjent 1

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 1
 • Agjent 1