Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre me qera Tek Blloku (ID BZ22) Tirane

 • €850
Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Zyre me qera Tek Blloku (ID BZ22) Tirane

Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €850

Overview

Property ID: BZ22
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Prane Bllokut, rruga Vaso Pasha jepet me qera zyre, kati 2 ne pallat ekzistues. Siperfaqe e brendshme 60 m2, 1 banjo. Zyra eshte ne gjendje shume te mire, me kondicioner, momentalisht eshte dhene me qera dhe eshte e pershtatshme  per klinik private dentare, laborator analizash, zyre avokatie ose ekspert kontabel. Zyra eshte e lire me 31 Mars

Jepet me qera    850 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 4, 2021 at 10:25 am
 • Property ID: BZ22
 • Price: €850
 • Property Size: 60 m2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra