Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre me qera tek Jordan Misja (ID BZ27) Tirane

 • €240
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Zyre me qera tek Jordan Misja (ID BZ27) Tirane

Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €240

Overview

Property ID: BZ27
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 155
 • m2

Description

Tek Jordan Misja, rruga e Burgut jepet zyre me qera, ne pallat te ri. Siperfaqe 155 m2, kati 0 45 m2, kati 1 110 m2, 2 banjo, ballkon. Ambienti eshte e mobiluar dhe eshte i pershtatshme dhe per banim.

Jepet me qera     240 euro/30 000 leke

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Laprake, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 31, 2021 at 1:10 pm
 • Property ID: BZ27
 • Price: €240
 • Property Size: 155 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra