Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre Me Qera Tek Mine Peza (ID BZ271) Tirane

 • €450
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Zyre Me Qera Tek Mine Peza (ID BZ271) Tirane

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BZ271
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 40

Description

Jepet zyre me qera rruga “Mine Peza” me siperfaqe 40 m2, kati 0, me verande,jepet e mobiluar. Zyra organizohet ne nje ambjente pune te perbashket, 1 tualet dhe 1 depo.

Cmimi 450 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brraka, Rruga Asim Vokshi, Rruga Fortuzi, Rruga Mihal Duri, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 14, 2022 at 3:56 pm
 • Property ID: BZ271
 • Price: €450
 • Property Size: 40
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra