Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre Me Qera Tek Rruga Durresit (ID BZ25) Tirane

 • €330
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Zyre Me Qera Tek Rruga Durresit (ID BZ25) Tirane

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BZ25
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Ne Rrugen e Durresit, afer Colosseo, jepet zyre me qera 40 m2, open space, kati 2, pallat ekzistues, me parket, kondicioner, tualet. Ambjenti ndodhet buze rruge dhe ka mundesi reklamimi. Eshte e pershtatshme per zyre, noteri, agjenci etj.

Jepet me qera 330 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Laprake, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 20, 2021 at 11:30 am
 • Property ID: BZ25
 • Price: €330
 • Property Size: 40 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra