Mirë se vini në Bela Real Estate

Zyre Me Qera Tek Stadiumi Dinamo (ID BZ249)

 • €450
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Zyre Me Qera Tek Stadiumi Dinamo (ID BZ249)

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BZ249
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 46
 • m2

Description

Tek Stadiumi Dinamo, prane Altar, jepet me qera zyre me siperfaqe 46 m2, kati i 1, i organizuar ne 1+1, koridori dhe tualeti, ne pallat egzistues, i rinovuar totalisht, me parket, me drrita led, tavane te varura, me k.bufe. Zyra eshte e gatshme me 10 Shkurt.

Jepet me qera 450 euro /muaj

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Komuna e Parisit, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 9, 2022 at 7:26 am
 • Property ID: BZ249
 • Price: €450
 • Property Size: 46 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT