Mirë se vini në Bela Real Estate

JonidaM

Property Types

 • 60% Apartamente
 • 19% Dyqane
 • 14% Zyra
 • 7% Other

Property Status

 • 78% Për Qera
 • 23% Për Shitje
 • -1% Other

Property Cities

 • 271% Tiranë
 • 1% Vlorë
 • -172% Other

About JonidaM

Sort by:

1 Review

Sort by:
Leave a Review
 • thumb

  Jona super agjente

  Jonida eshte vajze e shkelqyer dhe agjente e mrekullueshme. Une jam nje nga klientet qe edhe pse nuk bera biznes me te kam shume respekt per te.

Leave a Review

Compare listings

Compare