Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Fusha Aviacionit (ID B220339) Tirane

 • €600
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Fusha Aviacionit (ID B220339) Tirane

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B220339
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 84
 • m2

Description

Tek Fusha Aviacionit, prane kompleksit Turdiu, jepet me qera apartament 2+1, 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 84 m2, kati i 7, pallat i ri me ashensor, me parket, me sistem chiller, i mobiluar ne menyre moderne.

Kerkohen 2 garanci dhe nje qera !

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare !

Pagese agjensie gjysme qeraje !

Jepet me qera 600 Euro Muaji

 

 

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Square 21, Qender, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga Mine Peza
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on January 14, 2023 at 8:07 am
 • Property ID: B220339
 • Price: €600
 • Property Size: 84 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM