Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Hoxha Tahsin (ID BD21218) Tirane

 • €700
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Hoxha Tahsin (ID BD21218) Tirane

Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD21218
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 80
 • m2

Description

Tek rruga Hoxha Tahsin jepet me qera dyqan me siperfaqe 80 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, 2 tualete, sistem aspirimi, foni, parket, bosh, me pare ka funksionuar si lokal. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Pazari i Ri, Porcelani, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 6, 2022 at 10:35 am
 • Property ID: BD21218
 • Price: €700
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM