Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepen Me Qera 2 Dyqane Tek Brryli (ID BD21243) Tirane

 • €700
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepen Me Qera 2 Dyqane Tek Brryli (ID BD21243) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD21243
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 82
 • m2

Description

Tek Brryli, ne Rrugen Arkitekt Kasemi, jepen me qera 2 ambiente/ dyqane. Ambienti i pare eshte 48 m2 dhe ambienti i dyte eshte 34 m2, kati 0, pallat ekzistues, me fasade xhami, secila me tualet, me pamje nga rruga dytesore. Mund te jepen me qera vec e vec ose te dyja bashke. Eshte i pershtatshem per zyra, parukeri, rrobaqepesi, call center,qender estetike etj.

Jepet me qera Ambienti 48 m2 Cmimi 400 euro

Jepet me qera Ambienti 34 m2 Cmimi 300 euro

Jepen me qera te dyja bashke 700 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2022 at 11:38 am
 • Property ID: BD21243
 • Price: €700
 • Property Size: 82 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM