Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament Me Qera Tek Ali Demi (ID B220192) Tirane

 • €390
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament Me Qera Tek Ali Demi (ID B220192) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €390

Overview

Property ID: B220192
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 88
 • m2

Description

Tek Ali Demi, prane Fushes Ali Demit, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 88 m2, kati i 6, me ashensor, pallat i vitit 2022, bosh vetem me kundrabufe. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dy dhomat e gjumit, koridori lidhes dhe 2 tualetet.

Cmimi/390/ Euro Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Bajram Curri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 10, 2022 at 2:13 pm
 • Property ID: B220192
 • Price: €390
 • Property Size: 88 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM