Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament Me Qera Tek Vilat Gjermane (ID B2338) Tirane

 • €550
Vilat Amerikane, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Apartament Me Qera Tek Vilat Gjermane (ID B2338) Tirane

Vilat Amerikane, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B2338
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Description

Tek Vilat Amerikane prane shkolles Viktor Hygo, ne Rrugen 3-Vellezerit Konti jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe 150 m2, kati i 2, me ashensor, i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar nga 3 dhomat e gjumit salloni bashke me kuzhinen, koridori lidhes, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Cmimi 550 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Brenda Unazes se Vogel
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on June 13, 2022 at 2:27 pm
 • Property ID: B2338
 • Price: €550
 • Property Size: 150 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM