Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Dyqan Tek Bulevardi Bajram Curri (ID BD21254) Tirane

 • €300
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Dyqan Tek Bulevardi Bajram Curri (ID BD21254) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD21255
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 25
 • m2

Description

Tek Bulevardi Bajram Curri, Prane Xhamise se Tabakeve, jepet dyqan me qera, me siperfaqe 25 m2, ne rruge kryesore. Dyqani organizohet nga nje ambjent dhe tualeti. Dyqani ndodhet ne nje zone qe ka te gjitha facilitet prane.

Cmimi 300 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Qender, Rruga e Elbasanit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 7, 2022 at 1:00 pm
 • Property ID: BD21255
 • Price: €300
 • Property Size: 25 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM