Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Tek Shkolla E Bashkuar (ID BD21255) Tirane

 • €700
Ura, Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Tek Shkolla E Bashkuar (ID BD21255) Tirane

Ura, Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD21255
 • Dyqane, Lokale, Magazina, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72
 • m2

Description

Tek Shkolla e Bashkuar jepet me qera dyqan me qera 72 m2, ne rruge kryesore, me fasade xhami. Ambjenti organizohet dupleks kati i pare dhe i dyte dhe nje tualet. Dyqani mund te perdoret per klinike dentare, butik rrobash, exchange, etj.

Cmimi 700 euro muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Rruga Dibres, Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 7, 2022 at 10:56 am
 • Property ID: BD21255
 • Price: €700
 • Property Size: 72 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale, Magazina, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM