Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Tek Vasil Shanto (ID BD21269) Tirane

 • €530
vasil shanto
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Tek Vasil Shanto (ID BD21269) Tirane

vasil shanto
 • €530

Overview

Property ID: BD21269
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 27

Description

Ne Vasil Shanto, jepet dyqan me qera 27 m2, kati i 1, ne rruge kryesore, pallat ekzistues, Dyqani organizohet nga nje ambjent dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 530 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 11, 2022 at 3:50 pm
 • Property ID: BD21269
 • Price: €530
 • Property Size: 27
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM