Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Komercial/ Lokal Me Qera Tek QSUT (ID BD21270) Tirane

 • €700
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Komercial/ Lokal Me Qera Tek QSUT (ID BD21270) Tirane

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD21270
 • Dyqane, Lokale, Magazina, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 164
 • m2

Description

Tek QSUT, ne rrugen Kongresi  i Manastirit, prane shkolles Cajupi, jepet me qera ambjent komercial/ lokal , me siperfaqe 164 m2 dhe 80 m2 verande (pa taksa), kati i 1( me dy shkalle), pallat ekzistues, ne rruge dytesore, me fasade xhami. Organizohet nga nje ambjent Open Space, tualeti dhe veranda. Eshte i pershtatshem per lokal, zyra, magazinim, laborator, klinike, sallon estetike, etj.

Jepet me qera 700 Euro (pa perfshir taksa 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Profarma, Qender, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 12, 2022 at 2:19 pm
 • Property ID: BD21270
 • Price: €700
 • Property Size: 164 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale, Magazina, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM