Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender (ID B21168) Tirane

 • €370
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender (ID B21168) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €370

Overview

Property ID: B21168
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56
 • m2

Description

Ne Qender, prane postes qendrore  ne rrugen Shyqeri Berxolli, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 56 m2, pallat egzistues, kati i dyte, kuzhina e mobiluar plotesishte. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit, korridori dhe tualeti. Dhoma e gjumit mobilohet sipas kerkeses se klientit. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha facilitetet e mundeshme. Kerkohet 3 muaj qera dhe nje garanci.

Cmimi 370 Euro/ Muaj (I negociueshem sipas menyres se pageses)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Hoxha Tahsim, Ish-Ekspozita, Kompleksi Square 21, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Sheshi Willson, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 2, 2022 at 7:41 am
 • Property ID: B21168
 • Price: €370
 • Property Size: 56 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM