Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender (ID B21169) Tirane

 • €450
Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender (ID B21169) Tirane

Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B21169
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Ne Qender, prane Ministris Drejtesise, ne rrugen Fortuzi, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 55 m2, pallat ekzistues, kati i 4, i mobiluar plotesist. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 450 Euro Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Stacioni i Trenit, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 3, 2022 at 3:11 pm
 • Property ID: B21169
 • Price: €450
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM