Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 1+1 Tek QSUT (ID B210227) Tirane

 • €400
Shkolla 9-vjeçare "Kongresi Manastirit", Rruga Tre Dëshmorët, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1052, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 1+1 Tek QSUT (ID B210227) Tirane

Shkolla 9-vjeçare "Kongresi Manastirit", Rruga Tre Dëshmorët, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1052, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: b210227
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek QSUT, tek kompleksi Zirkon, ne rrugen kongresi Manastirit, jepet me qera apartament/zyre,  1+1+1 tualet, me tualet me siperfaqe 60 m2, kati i 2, pallat i ri, me ashensor, bosh. Eshte i pershtatshem per zyre, klinike mjekesore, etj.

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit i qerase dhe 1 muaj garanci!

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Jepet me qera 400 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 8, 2022 at 1:55 pm
 • Property ID: b210227
 • Price: €400
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM