Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek QSUT-ja (ID B21178) Tirane

 • €290
Njazi Meka, Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek QSUT-ja (ID B21178) Tirane

Njazi Meka, Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €290

Overview

Property ID: B21178
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek Qsut ne rrugen Kongresi i Manastirit, prane pediatris, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 50 m2, pallat ekzistues, kati i 5, (jo i fundit),pa ballkon, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Cmimi 290 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Porcelani, Qender, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 28, 2022 at 12:51 pm
 • Property ID: B21178
 • Price: €290
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM