Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes (ID B210224) Tirane

 • €500
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1026, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes (ID B210224) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1026, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B210224
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek rruga e Kavajes, prane xhamise, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i (6 jo i fundit), pallat i ri, me ashensor, pa ballkon, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit, korridori lidhes dhe tualeti. MOBILIMI PO VENDOSET I RI

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Kerkohet 2 garanci dhe dy qera

Jepet me qera 500 Euro I Padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Globe, Pazari i Ri, Qender, Shallvaret
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 19, 2022 at 5:05 pm
 • Property ID: B210224
 • Price: €500
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM