Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament 1+1 tek Selvia (ID B21199) Tirane

 • €400
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament 1+1 tek Selvia (ID B21199) Tirane

Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B21199
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Tek Selvia jepet me qera apartament 1+1+ tualet, me siperfaqe 55 m2, kati i 1, pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkekohore, i rikonstrutuar e gjitha, pa ballkon.

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj si garanci

Jepet me qera 400 euro/muaj

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 23, 2022 at 4:37 pm
 • Property ID: B21199
 • Price: €400
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM