Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Gjimnazi Partizani (ID B21181) Tirane

 • €350
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Gjimnazi Partizani (ID B21181) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21181
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Gjimnazi Partizani, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 2, pallat ekzistues, e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori, ballkoni dhe tualeti. Apartamenti eshte ne rikonstruksion dhe behet gati ne fund te Gushtit.

Kerkohen 1 muaj qera + 2 muaj garanci

Jepet me qera 350 Euro i padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Qender, Rruga e Elbasanit, Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 22, 2022 at 8:37 am
 • Property ID: B21181
 • Price: €350
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM