Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Spitalet (ID B210172) Tirane

 • €420
Featured
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Spitalet (ID B210172) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €420

Overview

Property ID: B210172
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Tek Kompleksi Arlis prane farmacis 10, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 74 m2, kati i 7, pallat i ri me ashensor, i pa banuar me para, pallat i vitit 2022, plotesishte i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, korridori lidhes, balllkoni dhe tualeti.

Cmimi 420 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Fresku, Frigoriferi, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Pazari i Ri, Profarma, Qender
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 12, 2022 at 3:56 pm
 • Property ID: B210172
 • Price: €420
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Floor Nr: 7

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM