Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Spitalet QSUT (ID B21176) Tirane

 • €320
Pediatria, 372, Rruga e Dibrës, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Spitalet QSUT (ID B21176) Tirane

Pediatria, 372, Rruga e Dibrës, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €320

Overview

Property ID: B21176
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Spitalet, prane pediatris, ne rrugen Kongresi Manastirit, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati i 2, pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, ballkoni dhe tualeti. Apartamenti eshte komplet i restauruar, instalimet elektrike komplet te reja, arredimi eshte nga brunes. Apartamenti ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme, spitalet, shkollat, universitetet, farmacit, supermarketet, bar restorante etj.

Apartamenti eshte i lire ne daten 1 gusht

Cmimi 320 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Pazari i Ri, Profarma, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 22, 2022 at 11:26 am
 • Property ID: B21176
 • Price: €320
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garage Size: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM