Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Stadiumi Dinamo (ID B21194) Tirane

 • €500
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Stadiumi Dinamo (ID B21194) Tirane

 • €500

Overview

Property ID: B21194
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Stadiumi Dinamo, ne rrugen Grigor Heba, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, kati i 1, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, me kondicioner ne cdo dhome, pa ballkon, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale dhe tualeti.

Per me teper infformacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Kerkohet 1 qera, 1 garanci dhe qeraja e muajit 12!

Jepet me qera 500 Euro

Address

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Garda, Pallati me Shigjeta, Petronini, Qender, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 3, 2022 at 9:29 am
 • Property ID: B21194
 • Price: €500
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM