Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko (ID B220228) Tirane

 • €500
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Shitur

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko (ID B220228) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B220228
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Tek Don Bosko, rruga Muzaket,prane Credins Bank, jepet apartament me qera 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati i 3, pallat me ashensor, i mobiluar, kondicioner ne cdo dhome. Apartamenti organizohet nga sallonoi i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe 2 tualetet.

Kerkohen dy qera dhe nje garanci

Cmimi 500 Euro Muaji

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 28, 2022 at 12:22 pm
 • Property ID: B220228
 • Price: €500
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM