Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament 2+1 perballe Delijogjit (ID B220341) Tirane

 • €450
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1003, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament 2+1 perballe Delijogjit (ID B220341) Tirane

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1003, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B220341
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 118
 • m2

Description

Perballe me Delijorgjin, ne Rrugen Vace Zela, jepet me qera apartament 2+1, 2 tualete, 1 ballkon i mbyllur, me siperfaqe 116 m2, kati i 3, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore.

Tarifa e sherbimit te agjensise eshte gjysem qeraje.   Kekrohet muaji i pare i qerase , muaji i fundit dhe nje muaj  garanci.

Jepet me qera 450 euro/ muuaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Stadiumi Dinamo, UET, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 17, 2023 at 4:41 pm
 • Property ID: B220341
 • Price: €450
 • Property Size: 118 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM