Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori (ID B220263) Tirane

 • €500
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori (ID B220263) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B220263
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 115
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Mangalem, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 115 m2, kati i 6(jo i fundit), pallat i ri, me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori, 2 ballkonet dhe tualetet.

Pranohen vetem familjare!

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Jepet me qera 500 Euro i padiskutueshem!

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 3, 2022 at 10:22 am
 • Property ID: B220263
 • Price: €500
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM