Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Bulevardi Zogu i Pare (ID B220179) Tirane

 • €650
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Bulevardi Zogu i Pare (ID B220179) Tirane

Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: B220179
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 89
 • m2

Description

Tek Bulevardi Zogu i Pare, prane Postes Shqiptare, jepet me qera apartament , me siperfaqe 89 m2, 2+1+ tualet+ballkon , kati i 3, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit,  tualeti,  ballkoni dhe koridori lidhes.

Cmimi 650 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Panorama, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Dibres, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2022 at 10:57 am
 • Property ID: B220179
 • Price: €650
 • Property Size: 89 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM